Zaujalo Vás naše zboží, ale jinde Vám nabídli lepší cenu? Kontaktujte nás.

Firma Kreiner

Sídlo společnosti:
Tylova 49
301 00
Plzeň

Centrální sklad a administrativa:
Tyršova 686
330 27
Vejprnice

Vzorkovny
Prohlédněte si naše vzorkovny koupelen.

Pobočky společnosti

NA UVEDENÝCH POBOČKÁCH SI ZÁKAZNÍK MŮŽE ROVNĚŽ VYZVEDNOUT OBJEDNANÉ ZBOŽÍ, NEPLATÍ TAK POPLATKY ZA POŠTOVNÉ
Pokud si vybrané zboží z e-shopu budete chtít koupit přímo na pobočce, ověřte si prosím nejdříve na prodejně, že je skladem.

Seznam obchodních míst Kreiner, spol. s r. o. pro přímý odběr zboží:

VEJPRNICE

Tyršova 686 330 27, Vejprnice, tel.: 377 830 111, e-mail: eshop@kreiner.cz
Otevřeno: po-pá 7 -16 hod.

PRAHA

Štúrova 1701/55, 140 00 Praha 4 – Krč, tel.:227 157 278, e-mail: praha4@kreiner.cz

Otevřeno: po-pá 7 -16 hod.

Podleská 1521/7b, 104 00 Praha 22 – Uhříněves, tel.: 255 711 813, e-mail: praha10@kreiner.cz

Otevřeno: po-pá 7 -16 hod.

SHOWROOM Klimentská 36, Praha 1, 110 00 Praha - Nové Město, tel.: 224 811 136, e-mail: praha1@kreiner.cz

Otevřeno: po-pá 9 -17 hod.

VYZVEDNUTÍ ZBOŽÍ NA POBOČCE PRAHA 1 - KLIMENTSKÁ BOHUŽEL NENÍ MOŽNÉ - NEJEDNÁ SE O VÝDEJNÍ MÍSTO

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA část 1, část 2, část 3, část 4

BRNO

SHOWROOM Cimburkova 10, 612 00 Brno, tel.: 549 210 428, e-mail:brno@kreiner.cz

Otevřeno: po-pá 9 -17 hod.

KLADNO

Wolkerova 2766, 272 01 Kladno, tel.: 312 521 747, e-mail: kladno@kreiner.cz

Otevřeno: po-pá 7 -16 hod.
Upozorňujeme, že na této pobočce nelze platit platební kartou.

PLZEŇ

Tylova 49, 301 24 Plzeň, tel.:377 220 991, e-mail: plzen@kreiner.cz

Otevřeno: po-pá 7 -16 hod.

KARLOVY VARY

Jáchymovská 96, 360 04 Karlovy Vary, tel.: 353 233 011, e-mail: karlovy.vary@kreiner.cz

Otevřeno: po-pá 7 -16 hod.

Upozorňujeme, že na této pobočce nelze platit platební kartou.

SOKOLOV

Slovenská 1917, 356 01 Sokolov, tel.: 352 605 842, e-mail: sokolov@kreiner.cz

Otevřeno: po-pá 7 -16 hod.

Upozorňujeme, že na této pobočce nelze platit platební kartou.

MOST

Dělnická 16, 434 01 Most-Velebudice, tel.: 476 700 736, e-mail: most@kreiner.cz

Otevřeno: po-pá 7 -16 hod.
Upozorňujeme, že na této pobočce nelze platit platební kartou.